Oskar Cerezo taklampor

Oskar Cerezo taklampor
Oskar Cerezo taklampor
Oskar Cerezo taklampor
Oskar Cerezo taklampor
Oskar Cerezo taklampor
Oskar Cerezo taklampor
Oskar Cerezo taklampor
Oskar Cerezo taklampor
Oskar Cerezo taklampor
Oskar Cerezo taklampor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSKAR CEREZO, Luzifer, taklampor, 3 st., "Saturnia SG", träfanér samt akrylplast, 2000-tal, höjd ca 15, diameter 50 cm

Bruksslitage

465114

2017-05-27