Oskar Cerezo taklampa

Oskar Cerezo taklampa
Oskar Cerezo taklampa
Oskar Cerezo taklampa
Oskar Cerezo taklampa
Oskar Cerezo taklampa
Oskar Cerezo taklampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSKAR CEREZO, Luzifer, taklampa "Saturnia SG", träfanér samt akrylplast, 2000-tal, höjd ca 25, diameter 120 cm

Bruksslitage

465117

2017-05-27