Aladåbform
Vollendet
2017-05-27
465155
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ALADÅBFORM med lock, 1800-tal, koppar, längd 43, höjd höjd ca 17, 26x19 cm
Slitage, lock och form ej möjliga att sätta ihop pga att locket är buckligt