Hylla 1800-tal

Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal
Hylla 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, omkring 1900, England, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, hyllplan i glas, höjd ca 170, 80x30 cm

Nyckel finns, ytskador

465178

2017-05-27