Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MICHELIN EMALJSKYLT, ca 1960-tal, emaljerad plåt,
"Michelin", Made in France, Hexa, R.C. Clermont-Fd, ca 80x68 cm
Ytskador
465185
2017-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här