Musikmöbel

Musikmöbel
Musikmöbel
Musikmöbel
Musikmöbel
Musikmöbel
Musikmöbel
Musikmöbel
Musikmöbel
Musikmöbel
Musikmöbel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MUSIKMÖBEL, 1900-talets andra hälft, valnötsfanér, öppningsbar topp samt 2 skåpsluckor, höjd 96, 113x52 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

465186

2017-05-27