Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Sverige 1940-tal, furu, bemålad i svart, benställning i furu, sex lådor, höjd 114, 75 x 38 cm
Senare bemålning, smärre slitage
465208
2017-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här