Alpina herrarmbandsur i stål

Alpina herrarmbandsur i stål
Alpina herrarmbandsur i stål
Alpina herrarmbandsur i stål
Alpina herrarmbandsur i stål
Alpina herrarmbandsur i stål
Alpina herrarmbandsur i stål
Alpina herrarmbandsur i stål
Alpina herrarmbandsur i stål
Alpina herrarmbandsur i stål
Alpina herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALPINA, armbandsur, stål, ca 1940/50-tal, plexiglas, automatiskt urverk, boettnr. 108664, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 33 mm

Går vid inskrivningstillfälllet, SAV garanterar ej funktionen, tavla och boett med skador

465214

2017-05-29