Alpina herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALPINA, armbandsur, stål, ca 1940/50-tal, plexiglas, automatiskt urverk, boettnr. 108664, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 33 mm
Går vid inskrivningstillfälllet, SAV garanterar ej funktionen, tavla och boett med skador
465214
2017-05-29