Erik Höglund 6 ölsejdlar

Erik Höglund 6 ölsejdlar
Erik Höglund 6 ölsejdlar
Erik Höglund 6 ölsejdlar
Erik Höglund 6 ölsejdlar
Erik Höglund 6 ölsejdlar
Erik Höglund 6 ölsejdlar
Erik Höglund 6 ölsejdlar
Erik Höglund 6 ölsejdlar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND, ölsejdlar, 6 st., varav 3 signerade H381, bubbligt brunt glas med sigill, Boda, 1950-tal, höjd ca 14 cm

465218

2017-05-29