Tre kopparkärl
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOPPARKÄRL, 3 st., 1900-tal, med hängande handtag i järnsmide, höjd ca 24-27 cm, diameter ca 36-39 cm
Bruksslitage, beläggningar, ett kärl med lagad botten, ett kärl med rostanlöpningar på handtagen.
465230
2017-05-27