Tre kopparkärl

Tre kopparkärl
Tre kopparkärl
Tre kopparkärl
Tre kopparkärl
Tre kopparkärl
Tre kopparkärl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOPPARKÄRL, 3 st., 1900-tal, med hängande handtag i järnsmide, höjd ca 24-27 cm, diameter ca 36-39 cm

Bruksslitage, beläggningar, ett kärl med lagad botten, ett kärl med rostanlöpningar på handtagen.

465230

2017-05-27