Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, svärtat trä, kollonad och kulfötter i alabaster, dekor i pärlemor, emaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca 42 cm, nyckel finns

Urtavla med skador, ytskador, kortsida med fanérbortfall

465265

2017-05-27