Vitrinskåp Jugend
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, mahogny, 1900-talets början, jugend, skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, 4 lådor, glasdörr med fasetterat glas, höjd ca 176, 138x55 cm, nyckel saknas
Slitage, ytskador, skåpsdörren till höger med fanerskada, nyckel saknas
465268
2017-05-27