Harald Sallberg torrnål

Harald Sallberg torrnål
Harald Sallberg torrnål

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HARALD SALLBERG (1895-1963): "Södra station", signerad och numrerad Harald Sallberg 37/310, torrnål, bildmått ca 26x21,5 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Zustandsbeschreibung

Gulnader

465271

2017-05-28