Harald Sallberg torrnål
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HARALD SALLBERG (1895-1963): "Södra station", signerad och numrerad Harald Sallberg 37/310, torrnål, bildmått ca 26x21,5 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Zustandsbeschreibung
Gulnader
465271
2017-05-28