Flintlåspistol 1700-tal

Flintlåspistol 1700-tal
Flintlåspistol 1700-tal
Flintlåspistol 1700-tal
Flintlåspistol 1700-tal
Flintlåspistol 1700-tal
Flintlåspistol 1700-tal
Flintlåspistol 1700-tal
Flintlåspistol 1700-tal

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, 1700-talets mitt, pipa med smedstämpel, kaliber 19 mm, stock i valnöt med mässingsbeslag, längd 52 cm

465273

2017-09-24