Enicar Sherpa Date herrarmbandsur
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENICAR, Sherpa Date, armbandsur, stål, ca 1970, manuellt uppdrag, plexiglas, datum, boettnr. 140-54-03, serienr. 1353783, fixoflexband (ej original), diameter 37 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr på ena hornet, slitage och repor.
465294
2017-05-28