Enicar Sherpa Date herrarmbandsur

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

ENICAR, Sherpa Date, armbandsur, stål, ca 1970, manuellt uppdrag, plexiglas, datum, boettnr. 140-54-03, serienr. 1353783, fixoflexband (ej original), diameter 37 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr på ena hornet, slitage och repor.

465294

2017-05-28