Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1800-talets början, Liège-stämplad pipa med oktagonalt kammarstycke, kaliber ca 12,8 mm, graverad hane, halvstock med graverade järnbeslag, längd 36 cm

omstockad

465299

2017-09-24