Omega fickur med kronograf
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, fickur, silver, ca 1914, kronograf, boettnr. 5795529, serienr. 4636391, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror svart, delvis blånerade visare, diameter 50 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavlan med skador och lagningar, glas med spricka, slitage.
465301
2017-05-28