Omega fickur med kronograf

Omega fickur med kronograf
Omega fickur med kronograf
Omega fickur med kronograf
Omega fickur med kronograf
Omega fickur med kronograf
Omega fickur med kronograf
Omega fickur med kronograf
Omega fickur med kronograf
Omega fickur med kronograf
Omega fickur med kronograf

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, fickur, silver, ca 1914, kronograf, boettnr. 5795529, serienr. 4636391, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror svart, delvis blånerade visare, diameter 50 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavlan med skador och lagningar, glas med spricka, slitage.

465301

2017-05-28