Stereoskop NGC & Co
2017-05-28
465314
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEREOSKOP, 1900-talets början, fanérat i mahogny, svarvade svärtade knoppar, enstaka bilder medföljer, märkt NGC & Co, höjd ca 52, 28x27,5 cm
Del av locket löst, en linsring saknas, ytskador