Vägghängskåp 1700-tal

Vägghängskåp 1700-tal
Vägghängskåp 1700-tal
Vägghängskåp 1700-tal
Vägghängskåp 1700-tal
Vägghängskåp 1700-tal
Vägghängskåp 1700-tal
Vägghängskåp 1700-tal
Vägghängskåp 1700-tal
Vägghängskåp 1700-tal
Vägghängskåp 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-tal, betsat trä, originallås, beslag i smide, höjd ca 84, 62x30, nyckel medföljer

Behållningen går till Läkarmissionen

Slitage, lås defekt, spår av äldre orangrepp

465315

2017-05-29