Gärdis Lindgren oljemålning

Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

GÄRDIS LINDGREN ( född 1943), Varjisån, signerad Gärdis, samt á tergo Gärdis Lindgren 1988, olja på duk, ca 35x46

465318

2017-05-29