Schatull mahogny tre glaskaraffer
2017-06-04
465329
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHATULL, mahogny, Karl Johanstil, 1800-talets mitt, 3 rektangulära glaskaraffer med slipad dekor, 25,5x12 cm, höjd 23 cm
fanérskador