Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLBORD, 1 par, sekelskifteT 1900, England, sheratonstil, halvmånformade, bemålad dekor, skyltmärkta 13132, höjd ca 70, 53x26 cm
Slitage, smärre fanerskador, en skiva lös
465331
2017-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här