Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Hilding Nilsson Skåne-Tranås, gustaviansk stil, profilerad stenskiva, fanérad i flertal träslag, förgyllda bronser, höjd ca 78,125x50 cm, nyckel och CITES-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Mittersta lådan låst

465335

2017-05-28