Berti Bull Hedlund
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): "Wienervals II", signerad Bertil Bull Hedlund, etsning och torrnål, 1937, bildmått ca 33,7x25,5 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Med dedikation
465379
2017-05-28