Berti Bull Hedlund

Berti Bull Hedlund
Berti Bull Hedlund

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): "Wienervals II", signerad Bertil Bull Hedlund, etsning och torrnål, 1937, bildmått ca 33,7x25,5 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Med dedikation

465379

2017-05-28