Theo Tobiasse

Theo Tobiasse
Theo Tobiasse

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "H.C. Andersen la petite fille aux allumettes", signerad Theo Tobiasse 119/350, färglitografi, bladmått ca 57x77 cm, blindstämpel Galerie Börjeson Malmö Sweden

465381

2017-05-28