Theo Tobiasse
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "H.C. Andersen la petite fille aux allumettes", signerad Theo Tobiasse 119/350, färglitografi, bladmått ca 57x77 cm, blindstämpel Galerie Börjeson Malmö Sweden
465381
2017-05-28