Harald Sallberg I ateljén
Closed
2017-05-28
465410
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): I ateljén, handsignerad Harald Sallberg, etsning, bildmått ca 20x15,5,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Gulnader