Harald Sallberg I ateljén

Harald Sallberg I ateljén
Harald Sallberg I ateljén
Harald Sallberg I ateljén
Harald Sallberg I ateljén

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): I ateljén, handsignerad Harald Sallberg, etsning, bildmått ca 20x15,5,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Gulnader

465410

2017-05-28