Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963): I ateljén, handsignerad Harald Sallberg, etsning, bildmått ca 20x15,5,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Gulnader
465410
2017-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här