Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRJE SANDELIN (1926-1970): "Självporträtt", signerad och daterad Sandelin -48, numrerad 20/110, etsning, ca 21x19,5 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
465418
2017-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här