Börje Sandelin Självporträtt

Börje Sandelin Självporträtt
Börje Sandelin Självporträtt
Börje Sandelin Självporträtt
Börje Sandelin Självporträtt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): "Självporträtt", signerad och daterad Sandelin -48, numrerad 20/110, etsning, ca 21x19,5 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

465418

2017-05-28