Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ULRICA HYDMAN-VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, HC, färgcarborundum, 56x76 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
465424
2017-06-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner