Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ULRICA HYDMAN-VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, HC, färgcarborundum, 56x76 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

465424

2017-06-06