Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSA, 1800-talets andra hälft, sköldpadd, metallmontering, locket med infattad signerad miniatyrmålning, höjd ca 5,5, 8,5x8,5 cm
Invändigt saknas bit av sköldpadd, smärre skador
465448
2017-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här