Dosa 1800-talets andra hälft

Dosa 1800-talets andra hälft
Dosa 1800-talets andra hälft
Dosa 1800-talets andra hälft
Dosa 1800-talets andra hälft
Dosa 1800-talets andra hälft
Dosa 1800-talets andra hälft
Dosa 1800-talets andra hälft
Dosa 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, 1800-talets andra hälft, sköldpadd, metallmontering, locket med infattad signerad miniatyrmålning, höjd ca 5,5, 8,5x8,5 cm

Invändigt saknas bit av sköldpadd, smärre skador

465448

2017-05-27