Slaglåspistol
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSPISTOL, brittisk, 1800-talets mitt, kannelerad avskruvbar pipa med stämplar, kaliber 10,5 mm, graverat boxlås i vitmetall, nätskuren valnötskolv med tumplåt i silver, längd 17,5 cm
465455
2017-09-24