Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, brittisk, 1800-talets mitt, kannelerad avskruvbar pipa med stämplar, kaliber 10,5 mm, graverat boxlås i vitmetall, nätskuren valnötskolv med tumplåt i silver, längd 17,5 cm

465455

2017-09-24