Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Självporträtt, signerad och daterad 1984, numrerad 36/90, färglitografi, ca 62x46 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
465463
2017-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här