Olle Skagerfors Självporträtt

Olle Skagerfors Självporträtt
Olle Skagerfors Självporträtt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Självporträtt, signerad och daterad 1984, numrerad 36/90, färglitografi, ca 62x46 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

465463

2017-05-28