Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, omkring 1900, fot i metall samt trä, behållare i slipat glas, kupa i bemålat glas, höjd 68 cm
Bruksslitagem glaskupan med smärre inre kantnagg
465500
2017-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här