Bordsfotogenlampa sekelskiftet

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, omkring 1900, fot i metall samt trä, behållare i slipat glas, kupa i bemålat glas, höjd 68 cm

Bruksslitagem glaskupan med smärre inre kantnagg

465500

2017-05-28