Ceremonispjut Oceanien

Ceremonispjut Oceanien
Ceremonispjut Oceanien
Ceremonispjut Oceanien
Ceremonispjut Oceanien
Ceremonispjut Oceanien
Ceremonispjut Oceanien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CEREMONISPJUT, 1900-talets mitt, Oceanien, träskuren dekor, polykrom pigmentering, längd ca 259 cm

Skador

465502

2017-05-28