Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
AKUSTISK GITARR, sexsträngad. enligt uppgift jazzgitarr, troligen Frankrike, 1900-tal, med halvhårt fodral
Smärre bruksslitage. Baksidan repig.
465509
2017-06-05