Hans Arnold Monsterland
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS ARNOLD (1925-2010): "Monsterland", signerad Arnold, även signerad Hans Arnold på baksidan, grafiskt blad, 20,5x30 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Oramad, i passepartout, fläck
465516
2017-05-28