Hans Arnold Monsterland

Hans Arnold Monsterland
Hans Arnold Monsterland

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS ARNOLD (1925-2010): "Monsterland", signerad Arnold, även signerad Hans Arnold på baksidan, grafiskt blad, 20,5x30 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramad, i passepartout, fläck

465516

2017-05-28