Skulptur empire 1800-tal

Skulptur empire 1800-tal
Skulptur empire 1800-tal
Skulptur empire 1800-tal
Skulptur empire 1800-tal
Skulptur empire 1800-tal
Skulptur empire 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, empire, 1800-talets första hälft, brännförgylld brons, monterad på svart stensockel, höjd inkl sockel ca 33 cm

Åldersrelaterat slitage, något attribut saknas, sockeln med kantnagg

465520

2017-06-07