Skulptur empire 1800-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, empire, 1800-talets första hälft, brännförgylld brons, monterad på svart stensockel, höjd inkl sockel ca 33 cm
Åldersrelaterat slitage, något attribut saknas, sockeln med kantnagg
465520
2017-06-07