Eva Zetterwall kolteckningar Tigrar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA ZETTERWALL (född 1941): Tigerporträtt, 2 st samramade, signerade Eva Zetterwall, kolteckningar, 12,5x14 resp 13x17 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramad, i passepartout

465524

2017-05-28