Väggpendyl Stjernsund

Väggpendyl Stjernsund
Väggpendyl Stjernsund
Väggpendyl Stjernsund
Väggpendyl Stjernsund
Väggpendyl Stjernsund
Väggpendyl Stjernsund
Väggpendyl Stjernsund
Väggpendyl Stjernsund

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets början, rokokostil, urtavlan mräkt Union Stjernsund, skuren och förgylld dekor, brännstämplad, arabiska siffor, höjd 82 cm, nyckel och pendel finns

ett dekorglas saknas

465529

2017-05-28