Marcus Collin

Marcus Collin
Marcus Collin
Marcus Collin
Marcus Collin
Marcus Collin
Marcus Collin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARCUS COLLIN (Finland, 1882-1966): "Kyrkfärden", signerad M Collin, blyerts, ca 17x25 cm,

PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, stämpel på baksidan, GS 2398.
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramad, gulnader

465532

2017-05-28