Matsalsgrupp rokokostil
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATSALSGRUPP, 16 dlr, rokokostil, ek med svärtade detaljer, bestående av matbord med 5 iläggsskivor á 60,5 cm, 8 stolar och 2 karmstolar med textilklädda sitsar, omkring 1900-talets mitt, bordets mått 160 - 465 x 120 cm, stolshöjd ca 107, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage, torrsprickor
465537
2017-05-28