Carl August Ehrensvärd

Carl August Ehrensvärd
Carl August Ehrensvärd
Carl August Ehrensvärd
Carl August Ehrensvärd

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL AUGUST EHRENSVÄRD (1745-1800): Ko-damen samt figurer, porträttstudier på baksidan, tusch, ca 20x32 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Veck, fläckar, ramskador

465540

2017-05-29