Divanbord nyrokoko

Divanbord nyrokoko
Divanbord nyrokoko
Divanbord nyrokoko
Divanbord nyrokoko
Divanbord nyrokoko
Divanbord nyrokoko
Divanbord nyrokoko
Divanbord nyrokoko

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

DIVANBORD, 1800-tal, nyrokoko, skuren dekor, valnöt samt valnötsrot, svärtade detaljer, benställning med fotkryss, höjd 73, 117x75 cm

Sprickor, ytslitage

465562

2017-05-28