Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
DIVANBORD, 1800-tal, nyrokoko, skuren dekor, valnöt samt valnötsrot, svärtade detaljer, benställning med fotkryss, höjd 73, 117x75 cm
Sprickor, ytslitage
465562
2017-05-28