Staffan Liljefors oljemålning

Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN LILJEFORS (1900-1982): Sträckande fåglar, signerad och daterad -71, 50 x 64 cm

465570

2017-05-29