Bodafors Toilettebord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTEBORD, teak samt teakfanér, ställbar spegel och två fritt hängade lådor, ur skandinett serien, design Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Bodafors möbelfabriker, 1960-tal, höjd 123, 110x47 cm
Bruksslitage, lös knopp till spegel, fläckar.
465576
2017-05-31