Bodafors Toilettebord

Bodafors Toilettebord
Bodafors Toilettebord
Bodafors Toilettebord
Bodafors Toilettebord
Bodafors Toilettebord
Bodafors Toilettebord
Bodafors Toilettebord
Bodafors Toilettebord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, teak samt teakfanér, ställbar spegel och två fritt hängade lådor, ur skandinett serien, design Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Bodafors möbelfabriker, 1960-tal, höjd 123, 110x47 cm

Bruksslitage, lös knopp till spegel, fläckar.

465576

2017-05-31