Sixten Haage 1976

Sixten Haage 1976
Sixten Haage 1976

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SIXTEN HAAGE (född 1926): "Cyklisten", signerad och daterad Haage -76, torrnål/ mezzotint, 74/150, bildmått ca 49x64 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Kuntoraportti

Oramad, i passepartout

465581

Päivämäärä:

2017-05-29