Sixten Haage 1976
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SIXTEN HAAGE (född 1926): "Cyklisten", signerad och daterad Haage -76, torrnål/ mezzotint, 74/150, bildmått ca 49x64 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Kuntoraportti
Oramad, i passepartout
465581
Päivämäärä:
2017-05-29