Soffa Dux design Bror Boije
Vollendet
2017-05-29
465584
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
DUX, soffa, design Bror Boije, stomme i bok, canvas samt läderdetaljer, utdragbar sängbotten undertill, 1980-tal, bäddmått 190x80, soffans längd 208 cm.
Obs. Visas i Magasin 5
Fläckar och slitage.