Soffa Dux design Bror Boije
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DUX, soffa, design Bror Boije, stomme i bok, canvas samt läderdetaljer, utdragbar sängbotten undertill, 1980-tal, bäddmått 190x80, soffans längd 208 cm.
Obs. Visas i Magasin 5
Fläckar och slitage.
465584
2017-05-29